Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Tecrübemiz, kalite anlayışımız, konfora verdiğimiz önem ve güvenlik bilincimizi yanımıza alarak 2016 yılında yola çıktık. Daha ilk günden, yol bizi nereye götürüyorsa oraya gitmeyi değil, yol olmayan yerlerden giderek iz bırakmayı hedefledik. Bıraktığımız iz, taşımacılığa değer katsın ve birlikte unutulmaz yol hikâyelerimiz olsun diye her gün kendimizi daha da geliştiriyoruz.
VİZYONUMUZ
Misafirlerimize sunduğumuz üstün konfor ve güvenlik hizmetimizle, memnuniyetlerini sürekli kılarak taşımacılık sektörünü domine etmek en büyük arzumuz. Her zaman yeniyi aramak, yeniyi yaşatmak ve bu sayede yolculuğa anlam katmak için ilk günkü istekle yola devam ediyoruz.
MİSYONUMUZ
Her bir misafirimizin daha konforlu ve daha emniyetli araçlarda yolculuk etmeyi hak ettiğine inanıyoruz. Bu yüzden araç kapasitemizi her geçen gün artırırken, sunduğumuz hizmeti de geliştiriyoruz.
FAALİYET ALANLARIMIZ
VIP
İster bireysel ister grup seyahatleriniz için Emir Tur Vip ayrıcılağıyla VIP araç hizmetimizden yararlanıp, üst düzey konforun keyfini sürebilirsiniz. 
FİLO
İş yaşamında prestij, konfor ve güvenliği bir arada arıyorsanız, Emir Tur Filo olarak kurumsal firmalara özel olarak sunduğumuz araçlarımızla işinize değer katabilirsiniz.
MICE
Yurt içi ve yurt dışında düzenleyeceğiniz fuar, kongre ve toplantı organizasyonlarınız da Emir Tur Mice ‘ı tercih ederek hem zamandan hem de konforunuzdan ödün vermeden güvenilir bir hizmet alabilirsiniz

INSTAGRAM

#emirturantalya


google-site-verification=WhlensPj0yvLVXptSKlEdevXOsEdy89CtbaC7jljkCE